درباره ما

اطلاعات دقیق و درست و کامل  اطلاعات دقیق ،جامع و کامل

فیدار تجهیز آیهان سعی  برآن دارد با ارائه اطلاعات جامع و کامل محصولات خود را با رعایت صداقت جهت برآوردن نیازهای کاربران فراهم آورد، کارشناسان ما با درج مشخصات و ویژگی های کالاها با هدف اگاه نمودن خریدار جهت خرید  یک کالای خاص از محصولات متنوع فروشگاه فیدار تجهیز آیهان را دارند.

مشاوره قوی و دسترسی 24 ساعته مشاوره قوی و دسترسی 24 ساعته

کارشناسان ما آماده پاسخ به سوالات شما کاربران عزیز  هر روزهای کاری از ساعت 9 تا 20  در مورد محصولات و توضیحات تکمیلی در مورد کالا ها را دارند. 

روش ارسالپست/ تیپاکس و یا باربری به کلیه نقاط کشور

سفارشات بنا به در خواست مشتری از طریق هر روش مرسولی قابل اطمینان مانند پیک، پست، تیپاکس، باربری، ترمینال قابل ارسال است. سفارشات در فیدار تجهیز آیهان به بهترین و مطمئن‌ترین شکل بسته بندی و ارسال می‌شوند. در صورت شکستگی و مشکلات در روند ارسال، جبران هزینه به عهده فیدار تجهیز  و شرکت‌های مرسولی طرف قرارداد است.

روش پرداختروش های پرداخت و ارسال مطمئن

روش‌های مختلف پرداخت مانند کارت به کارت و خرید اینترنتی برای شما مشتریان عزیز مهیا شده است. درگاه پرداخت زرین پال روی فروشگاه فیدار تجهیز فعال است و تمام تراکنش‌های مالی در هر لحظه قابل بررسی و پیگیری است. راهنمای پرداخت از فیدار تجهیز به صورت مرحله به مرحله فرآیند خرید را برای کاربران عزیز تشریح کرده است.